CMTB1-63H 4P Taas nga Kapasidad sa Pagbungkag sa Mcb Miniature Circuit Breaker
Mga Detalye sa Produkto
Ang CMTB1-63 miniature circuit breaker makaprotekta sa kuryente gikan sa short circuit ug overload, magamit usab isip panagsa nga pagbalhin ug pag-convert sa sistema sa kuryente. Ang miniature circuit breaker usa ka importante nga sangkap sa bisan unsang sistema sa kuryente, nga naghatag kasaligan nga proteksyon batok sa mga peligro sa kuryente ug nagsiguro sa luwas ug episyente nga operasyon sa mga electrical circuit ug device.
| Ngalan sa produkto | Gamay nga Circuit Breaker MCB |
| Modelo NUMERO. | CMTB1-63 4P |
| Sumbanan | IEC60898-1 |
| Sertipiko | CE |
| Gi-rate nga kasamtangan In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Mga Polako | 4P |
| Gi-rate nga boltahe nga Ue (V) | 400/415V |
| Gi-rate nga frequency | AC 50/60Hz |
| Rated nga kapasidad sa mubo nga sirkito nga Icn | 6000A |
| Gi-rate nga impulse nga makasugakod sa boltahe nga Uimp | 4000V |
| Temperatura sa palibot | -20℃~+40℃ |
| Uri sa dali nga pagpagawas | CD |
| Kolor | puti ug abohon |
| Serbisyo | OEM ug ODM |
Mga Polako
Aplikasyon
Ang mga MCB Miniature circuit breaker kay propesyonal ug kaylap nga gigamit sa mga bilding, residensya, industriyal nga aplikasyon, ug pagpadala sa kuryente.
Bentaha
1. Panalipod sa mga sirkito batok sa mubo nga sirkito nga kuryente
2. Panalipod sa mga sirkito batok sa overload current
3. Taas nga kapasidad sa pagbungkag
4.Nindot nga disenyo ug dali i-install
Ang uban
Pagputos
3 ka piraso kada sulod nga kahon, 60 ka piraso kada gawas nga kahon.
Sukod sa matag gawas nga kahon: 41*21.5*41.5 cm
Pangutana ug C
Ang Mutai adunay kwalipikado nga ISO 9001, ISO14001 nga mga sertipiko sa sistema sa pagdumala, ug ang mga produkto nakapasar sa sertipiko sa CCC, CE, CB ... ug uban pa.
Pangunang Merkado
Ang mga produkto gidawat sa mga kustomer, labi na sa Middle East, Africa, South East Asia, South America, Russia Market.
1. Pangunang mga produkto: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor... ug uban pa.
2. Nahuman ang kadena sa industriya gikan sa produksiyon sa mga sangkap hangtod sa kompleto nga pag-assemble sa mga produkto, pagsulay ug ubos sa naandan nga pagkontrol.
3. Uban sa ISO 9001, ISO14001 nga mga sertipiko sa sistema sa pagdumala, ang mga produkto kwalipikado sa internasyonal nga mga sertipiko CCC, CE, CB.
4. Propesyonal nga teknikal nga grupo, makahatag og serbisyo sa OEM ug ODM, makahatag og kompetisyon nga presyo.
5. Paspas nga oras sa paghatud ug maayo nga serbisyo pagkahuman sa pagbaligya.
Telepono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













