MUTAI CMTB1LE-63 4P Residual Current Operated Circuit Breaker RCBO
Mga Detalye sa Produkto
Ang CMTB1LE-63 Residual Current Operated Circuit Breaker makaprotekta sa mga tawo ug kuryente gikan sa electric shock, short circuit, ug overload faults. Ang RCBO kasagarang gigamit sa mga komersyal ug residential nga bilding.
Kini nagsunod sa sumbanan sa IEC61009-1.
| Ngalan sa produkto | Circuit Breaker nga Gipadagan sa Nahibiling Kuryente |
| Numero sa Modelo | CMTB1LE-63 4P |
| Sumbanan | IEC61009-1 |
| Gi-rate nga kasamtangan In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Mga Polako | 4P |
| Gi-rate nga boltahe nga Ue (V) | 400V |
| Gi-rate nga frequency | AC 50/60Hz |
| Rated nga kapasidad sa mubo nga sirkito nga Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Gi-rate nga impulse nga makasugakod sa boltahe nga Uimp | 4000V |
| Temperatura sa palibot | -20℃~+40℃ |
| Uri sa dali nga pagpagawas | C o D |
| Gi-rate nga nahabilin nga operating current Sa | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kurba
Balangkas ug Dimensyon sa Pag-instalar (mm)
Bentaha
1.Proteksyon sa short circuit current ug overload current
2. Proteksyon batok sa mga electric shock: Ang residual current circuit breaker makamatikod ug makabalda sa mga electrical fault nga gipahinabo sa pagtulo sa kuryente ngadto sa yuta, nga makapugong sa mga electric shock ug pagkakuryente.
3. Dali nga pagtubag: Kini nga mga breaker gidisenyo nga dali nga mo-trip, kasagaran sulod sa usa ka tipik sa segundo, kung adunay mamatikdan nga depekto sa kuryente.
Mga Polako
Aplikasyon
Ang mga MCB Miniature circuit breaker kay propesyonal ug kaylap nga gigamit sa mga bilding, residensya, industriyal nga aplikasyon, ug pagpadala sa kuryente.
Ang uban
Pagputos
1 ka piraso kada sulod nga kahon, 20 ka piraso kada gawas nga kahon.
Sukod sa matag gawas nga kahon: 41*21.5*41.5 cm
Pangunang Merkado
Ang MUTAI Electric adunay partikular nga paghatag og gibug-aton sa pagserbisyo sa mga merkado sa Middle East, Africa, South East Asia, South America, ug Russia... ug uban pa.
Ngano nga pilion kami
Telepono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












