Mutai CMTB1-63 4P C Curve Mcb Miniature Circuit Breaker
Mga Detalye sa Produkto
Ang CMTB1-63 miniature circuit breaker nagtanyag og proteksyon batok sa mga short circuit ug overload, ug magamit usab alang sa panagsa nga pagbalhin ug pag-convert sa sistema sa kuryente. Uban sa abante nga disenyo sa istruktura, kasaligan nga performance, taas nga kapasidad sa pagbungkag, ug elegante nga panagway, ang MCB usa ka taas nga kalidad nga produkto. Ang kabhang ug mga piyesa niini gihimo gikan sa mga materyales nga adunay kusog nga resistensya sa impact ug flame-retardant nga mga kabtangan.
| Ngalan sa produkto | MCB |
| Modelo NUMERO. | CMTB1-63 4P |
| Sumbanan | IEC60898-1 |
| Sertipiko | CE |
| Gi-rate nga kasamtangan In (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Mga Polako | 4P |
| Gi-rate nga boltahe nga Ue (V) | 400/415V |
| Gi-rate nga frequency | AC 50/60Hz |
| Rated nga kapasidad sa mubo nga sirkito nga Icn | 3000A/4500A |
| Gi-rate nga impulse nga makasugakod sa boltahe nga Uimp | 4000V |
| Temperatura sa palibot | -20℃~+40℃ |
| Uri sa dali nga pagpagawas | C |
| Kolor | Puti + pula |
| Serbisyo | OEM ug ODM |
Kurba
Mga Polako
Bentaha
1. Panalipod sa mga sirkito batok sa mubo nga sirkito nga kuryente
2. Proteksyon sa mga sirkito batok sa overload current
3. Nindot nga disenyo ug dali i-install
Aplikasyon
Ang MCB kay kaylap nga gigamit sa mga bilding, residensya, industriyal nga aplikasyon, pagpadala sa kuryente...ug uban pa.
Ang uban
Pagputos
3 ka piraso kada sulod nga kahon, 60 ka piraso kada gawas nga kahon.
Sukod kada gawas nga kahon: 22*8.2*8 cm
Pangunang Merkado
Tunga-tungang Sidlakan, Aprika, Habagatang-Sidlakang Asya, Habagatang Amerika, Merkado sa Rusya...ug uban pa
Pangutana ug C
Ang MCB gisertipikahan sa mga internasyonal nga sertipiko sama sa CCC, CE, ug CB, ug gisuportahan sa mga sertipiko sa sistema sa pagdumala sa ISO 9001 ug ISO 14001.
Ngano nga pilion kami
Telepono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













