Mutai CMTB1-63 3P MCB Miniature Circuit Breaker
Mga Detalye sa Produkto
Ang CMTB1-63 miniature circuit breaker makaprotekta sa device gikan sa short circuit ug overload, magamit usab kini alang sa panagsa nga pagbalhin ug pag-convert sa power system. Ang MCB abante sa istruktura, kasaligan sa performance, taas sa breaking capacity, elegante tan-awon, ug uban pa. Ang shell ug mga piyesa gihimo gikan sa mga materyales nga adunay resistensya sa impact ug lig-on nga flame-retardant nga mga kabtangan.
| Ngalan sa produkto | MCB Miniature Circuit Breaker |
| Modelo NUMERO. | CMTB1-63 3P |
| Sumbanan | IEC60898-1 |
| Sertipiko | CE |
| Gi-rate nga kasamtangan In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Mga Polako | 3P |
| Gi-rate nga boltahe nga Ue (V) | 400/415V |
| Gi-rate nga frequency | AC 50/60Hz |
| Rated nga kapasidad sa mubo nga sirkito nga Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Gi-rate nga impulse nga makasugakod sa boltahe nga Uimp | 4000V |
| Temperatura sa palibot | -20℃~+40℃ |
| Uri sa dali nga pagpagawas | CD |
| Kolor | Puti + pula |
| Serbisyo | OEM ug ODM |
Kurba
Mga Polako
Bentaha
1. Gamay ug compact ang gidak-on, dali ra i-install
2. Bahin sa mubo nga kuryente, sobra nga karga, taas nga kapasidad sa pagbungkag
3. makahatag ug kasaligang proteksyon batok sa mga depekto sa kuryente, ug gisulayan aron makatuman sa internasyonal nga mga sumbanan sa kaluwasan.
Aplikasyon
Ang mga produkto sa MCB kay kaylap nga gigamit sa mga bilding, residensya, industriyal nga aplikasyon, ug pagpadala sa kuryente.
Ang uban
Pagputos
4 ka piraso kada sulod nga kahon, 60 ka piraso kada gawas nga kahon.
Sukod sa matag gawas nga kahon: 41*21.5*41.5 cm
Pangunang Merkado
Merkado sa Tunga-tungang Sidlakan, Aprika, Habagatang-Sidlakang Asya, Habagatang Amerika, Rusya.
Ngano nga pilion kami
Telepono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













