Mutai CMTB1-63 2P 10A 16A 20A 25A 32A Mcb Miniature Circuit Breaker
Mga Detalye sa Produkto
Ang CMTB1-63 miniature circuit breaker nagtanyag og proteksyon batok sa mga short circuit ug overload, ug magamit usab alang sa panagsa nga pagbalhin ug pag-convert sa sistema sa kuryente. Ang MCB adunay abante nga disenyo sa istruktura, kasaligan nga performance, taas nga kapasidad sa pagbungkag, ug elegante nga panagway. Ang kabhang ug mga piyesa niini gihimo gikan sa mga materyales nga adunay kusog nga resistensya sa impact ug flame-retardant nga mga kabtangan.
Ang MCB gidisenyo aron makatuman sa mga sumbanan sa IEC/EN60898-1 ug magamit sa 50/60Hz AC systems nga adunay boltahe nga rating nga 230V/240V/400V/415V. Kini adunay maximum rated current nga 63A ug angay alang sa mga aplikasyon nga nanginahanglan og mga current nga mas ubos niini nga limitasyon.
| Ngalan sa produkto | MCB |
| Modelo NUMERO. | CMTB1-63 2P |
| Sumbanan | IEC60898-1 |
| Sertipiko | CE |
| Gi-rate nga kasamtangan In (A) | 1A-63A |
| Mga Polako | 2P |
| Gi-rate nga boltahe nga Ue (V) | 400/415V |
| Gi-rate nga frequency | AC 50/60Hz |
| Rated nga kapasidad sa mubo nga sirkito nga Icn | 3000A/4500A |
| Gi-rate nga impulse nga makasugakod sa boltahe nga Uimp | 4000V |
| Temperatura sa palibot | -20℃~+40℃ |
| Uri sa dali nga pagpagawas | C |
| Kolor | Puti |
| Serbisyo | OEM ug ODM |
Kurba
Mga Polako
Bentaha
1. Panalipod sa mga sirkito batok sa mubo nga sirkito nga kuryente
2. Panalipod sa mga sirkito batok sa overload current
3. Nindot nga disenyo ug dali i-install
Aplikasyon
Ang mga MCB Miniature circuit breaker kay propesyonal ug kaylap nga gigamit sa mga bilding, residensya, industriyal nga aplikasyon, ug pagpadala sa kuryente.
Ang uban
Pagputos
6 ka piraso kada sulod nga kahon, 120 ka piraso kada gawas nga kahon.
Sukod sa matag gawas nga kahon: 41*21.5*41.5 cm
Pangunang Merkado
Ang among pangunang merkado anaa sa mga rehiyon sama sa Middle East, Africa, South East Asia, South America, Russia Market...ug uban pa.
Ngano nga pilion kami
Telepono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













