CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A MCB Miniature Circuit Breaker
Mga Detalye sa Produkto
Ang CMTB1-63 miniature circuit breaker adunay short circuit ug overload protection function, mahimo usab nga gamiton isip panagsa nga pagbalhin ug pag-convert sa power system. Ang MCB adunay mga bahin sa abante nga istruktura, kasaligan nga performance, taas nga breaking capacity, elegante nga hitsura, ug uban pa. Ang kabhang ug mga piyesa hinimo sa materyal nga adunay impact resistance, lig-on nga flame-retardant feature.
| Ngalan sa produkto | MCB |
| Modelo NUMERO. | CMTB1-63 1P |
| Sumbanan | IEC60898-1 |
| Sertipiko | CE |
| Gi-rate nga kasamtangan In (A) | 1-63A |
| Mga Polako | 1P |
| Gi-rate nga boltahe nga Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Gi-rate nga frequency | AC 50/60Hz |
| Rated nga kapasidad sa mubo nga sirkito nga Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Gi-rate nga impulse nga makasugakod sa boltahe nga Uimp | 4000V |
| Temperatura sa palibot | -20℃~+40℃ |
| Uri sa dali nga pagpagawas | Tipo C o Tipo D |
| Kolor | Puti |
| Serbisyo | OEM ug ODM |
Kurba
Mga Polako
Bentaha
1. Panalipod sa mga sirkito batok sa mubo nga sirkito nga kuryente
2. Panalipod sa mga sirkito batok sa overload current
3.Nindot nga disenyo ug dali i-install
Aplikasyon
Ang mga MCB Miniature circuit breaker kay kaylap nga gigamit sa mga bilding, residensya, industriyal nga aplikasyon, transmisyon sa kuryente...ug uban pa.
Ang uban
Pagputos
12 ka piraso kada sulod nga kahon, 240 ka piraso kada gawas nga kahon.
Sukod sa matag gawas nga kahon: 41*21.5*41.5 cm
Pangunang Merkado
Tunga-tungang Sidlakan, Aprika, Habagatang-Sidlakang Asya, Habagatang Amerika, Merkado sa Rusya... ug uban pa
Ngano nga pilion kami
Telepono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













