MUTAI CMTB1-63H 3P Mini MCB Miniature Circuit Breaker
Mga Detalye sa Produkto
Ang CMTB1-63 series miniature circuit breaker adunay function sa short circuit ug overload protection. Ang mga breaker mahimong gamiton isip panagsa nga pagbalhin ug pag-convert sa power system. Ang MCB naghatag og kasaligan ug barato nga solusyon para sa pagpanalipod sa mga electrical circuit ug kagamitan gikan sa kadaot tungod sa mga depekto, ug ang ilang gamay nga gidak-on ug kadali sa paggamit naghimo kanila nga usa ka sulundon nga kapilian para sa lain-laing mga aplikasyon.
| Ngalan sa produkto | Gamay nga Sirkito nga Breaker |
| Modelo NUMERO. | CMTB1-63 3P |
| Sumbanan | IEC60898-1 |
| Sertipiko | CE |
| Gi-rate nga kasamtangan In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Mga Polako | 3P |
| Gi-rate nga boltahe nga Ue (V) | 400/415V |
| Gi-rate nga frequency | AC 50/60Hz |
| Rated nga kapasidad sa mubo nga sirkito nga Icn | 6000A |
| Gi-rate nga impulse nga makasugakod sa boltahe nga Uimp | 4000V |
| Temperatura sa palibot | -20℃~+40℃ |
| Uri sa dali nga pagpagawas | CD |
| Kolor | Puti + pula |
| Serbisyo | OEM ug ODM |
Mga Polako
Aplikasyon
Ang mga MCB Miniature circuit breaker kay propesyonal ug kaylap nga gigamit sa mga bilding, residensya, industriyal nga aplikasyon, ug pagpadala sa kuryente.
Bentaha
1. Gamay ra ang gidak-on: Ang mga MCB gamay ra kon itandi sa tradisyonal nga mga circuit breaker, busa sulundon kini gamiton sa mga sirado nga lugar.
2. Panalipod sa mga sirkito batok sa mubo nga sirkito nga kuryente ug sobra nga kuryente
3. Taas nga kapasidad sa pagbungkag: Ang mga MCB makahimo sa pagbalda sa taas nga mga sulog sa depekto, nga manalipod sa sirkito ug sa konektado nga kagamitan gikan sa kadaot.
4. Proteksyon sa kainit ug magnetiko: Ang mga MCB mogamit ug kombinasyon sa proteksyon sa kainit ug magnetiko aron masiguro ang kasaligan ug paspas nga pag-switch kung adunay mga overload, short circuit, o ground fault.
Ang uban
Pagputos
4 ka piraso kada sulod nga kahon, 80 ka piraso kada gawas nga kahon.
Sukod sa matag gawas nga kahon: 41*21.5*41.5 cm
Pangutana ug C
Uban sa ISO 9001, ISO14001 nga mga sertipiko sa sistema sa pagdumala, ang mga produkto kwalipikado sa internasyonal nga mga sertipiko CCC, CE, CB.
Pangunang Merkado
Ang produkto gidawat sa mga kustomer nga gikan sa Middle East, Africa, South East Asia, South America, Russia.
Telepono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













