MUTAI CMTB1LE-63 3P Residual Current Operated Circuit Breaker RCBO
Mga Detalye sa Produkto
Ang Residual Current Circuit Breaker nga adunay Overcurrent Protection (RCBO) usa ka electrical safety device nga naghiusa sa mga gimbuhaton sa usa ka residual current device (RCD) ug usa ka miniature circuit breaker (MCB) sa usa ka unit.
Ang CMTB1LE-63 Residual Current Operated Circuit Breaker makaprotekta sa mga tawo ug kuryente gikan sa electric shock, short circuit, ug overload faults. Ang RCBO kasagarang gigamit sa mga komersyal ug residensyal nga bilding. Kini nagsunod sa sumbanan sa IEC61009-1.
| Ngalan sa produkto | RCBO Residual Current Operated Circuit Breaker |
| Numero sa Modelo | CMTB1LE-63 3P |
| Sumbanan | IEC61009-1 |
| Gi-rate nga kasamtangan In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Mga Polako | 3P |
| Gi-rate nga boltahe nga Ue (V) | 400V |
| Gi-rate nga frequency | AC 50/60Hz |
| Rated nga kapasidad sa mubo nga sirkito nga Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Gi-rate nga impulse nga makasugakod sa boltahe nga Uimp | 4000V |
| Temperatura sa palibot | -20℃~+40℃ |
| Uri sa dali nga pagpagawas | CD |
| Gi-rate nga nahabilin nga operating current Sa | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kurba
Balangkas ug Dimensyon sa Pag-instalar (mm)
Bentaha
1. Panalipod sa mga sirkito batok sa short circuit current, overload current ug proteksyon sa pagtulo sa yuta
2. Sayon i-install: Ang mga RCBO kasagaran gamay ug dali i-install, nga naghimo niini nga sulundon alang sa paggamit sa gagmay nga mga wanang o pig-ot nga mga lugar.
Mga Polako
Aplikasyon
Ang mga MCB Miniature circuit breaker kay propesyonal ug kaylap nga gigamit sa mga bilding, residensya, industriyal nga aplikasyon, ug pagpadala sa kuryente.
Ang uban
Pagputos
2 ka piraso kada sulod nga kahon, 40 ka piraso kada gawas nga kahon.
Sukod sa matag gawas nga kahon: 41*21.5*41.5 cm
Pangunang Merkado
Ang MUTAI Electric nagpunting sa merkado sa Middle East, Africa, South East Asia, South America, Russia.
Ngano nga pilion kami
Telepono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













