MUTAI CMTB1LE-63 2P Residual Current Operated Circuit Breaker RCBO
Mga Detalye sa Produkto
Ang RCBO manalipod batok sa mga peligro sa electrical shock ug mga sunog nga gipahinabo sa mga ground fault ug overcurrents. Kini makamatikod ug makabalda sa mga leak sa kuryente ngadto sa yuta, nga kasagarang nailhan nga residual currents, nga mahimong mahitabo tungod sa depektoso nga mga wiring, nadaot nga insulation, o depektoso nga mga kagamitan sa kuryente. Dugang pa, kini manalipod usab batok sa mga overcurrents, nga mahimong gipahinabo sa mga short circuit o overloaded circuits.
Ang mga RCBO kasagarang gigamit sa mga residensyal ug komersyal nga mga bilding, ingon man sa mga aplikasyon sa industriya. Kini labi ka mapuslanon sa mga sitwasyon diin gikinahanglan ang indibidwal nga proteksyon sa sirkito, sama sa mga kusina, banyo, ug uban pang mga lugar diin ang mga kagamitan sa kuryente lagmit nga makontak sa tubig.
| Ngalan sa produkto | RCBO Residual Current Operated Circuit Breaker |
| Numero sa Modelo | CMTB1LE-63 2P |
| Sumbanan | IEC61009-1 |
| Gi-rate nga kasamtangan In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Mga Polako | 2P |
| Gi-rate nga boltahe nga Ue (V) | 230V |
| Gi-rate nga frequency | AC 50/60Hz |
| Rated nga kapasidad sa mubo nga sirkito nga Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Gi-rate nga impulse nga makasugakod sa boltahe nga Uimp | 4000V |
| Temperatura sa palibot | -20℃~+40℃ |
| Uri sa dali nga pagpagawas | CD |
| Gi-rate nga nahabilin nga operating current Sa | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kurba
Balangkas ug Dimensyon sa Pag-instalar (mm)
Bentaha
1. Panalipod sa mga sirkito batok sa mubo nga sirkito nga kuryente
2. Panalipod sa mga sirkito batok sa overload current
3. Panalipod sa proteksyon sa pagtulo sa yuta
Mga Polako
Aplikasyon
Ang MCB kay kaylap nga gigamit sa mga bilding, residensya, industriyal nga aplikasyon, ug pagpadala sa kuryente.
Ang uban
Pagputos
3 ka piraso kada sulod nga kahon, 60 ka piraso kada gawas nga kahon.
Sukod sa matag gawas nga kahon: 41*21.5*41.5 cm
Pangunang Merkado
Tunga-tungang Sidlakan, Aprika, Habagatang-Sidlakang Asya, Habagatang Amerika, Merkado sa Rusya... ug uban pa
Telepono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












