MUTAI CMTB1LE-63 1P N Residual Current Operated Circuit Breaker RCBO
Mga Detalye sa Produkto
Ang CMTB1LE-63 Residual Current Operated Circuit Breaker makaprotekta sa mga tawo ug kuryente gikan sa electric shock, short circuit, ug overload faults. Ang RCBO kasagarang gigamit sa mga komersyal ug residensyal nga bilding. Kini nagsunod sa sumbanan sa IEC61009-1.
Ang CMTB1LE-63 RCBO magamit para sa AC50/60HZ, rated voltage 230V/240V/400V /415V ug rated current hangtod sa 63A.
| Ngalan sa produkto | RCBO |
| Numero sa Modelo | CMTB1LE-63 1P+N |
| Sumbanan | IEC61009-1 |
| Gi-rate nga kasamtangan In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Mga Polako | 1P+N |
| Gi-rate nga boltahe nga Ue (V) | 230V |
| Gi-rate nga frequency | AC 50/60Hz |
| Rated nga kapasidad sa mubo nga sirkito nga Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| Gi-rate nga impulse nga makasugakod sa boltahe nga Uimp | 4000V |
| Temperatura sa palibot | -20℃~+40℃ |
| Uri sa dali nga pagpagawas | CD |
| Gi-rate nga nahabilin nga operating current Sa | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Kurba
Balangkas ug Dimensyon sa Pag-instalar (mm)
Bentaha
1. Panalipod sa mga sirkito batok sa mubo nga sirkito, sobra nga karga ug pagtulo sa yuta
2. Sayon nga pag-instalar: Ang mga residual current circuit breaker mahimong i-install sa bisan unsang circuit breaker panel o electrical box, nga naghimo niini nga dali ra i-install.
3. Sensitivity: Makamatikod sila bisan sa gamay nga kantidad sa pagtulo sa kuryente ngadto sa yuta
Mga Polako
Aplikasyon
Ang mga MCB Miniature circuit breaker kay propesyonal ug kaylap nga gigamit sa mga bilding, residensya, industriyal nga aplikasyon, ug pagpadala sa kuryente.
Ang uban
Pagputos
4 ka piraso kada sulod nga kahon, 80 ka piraso kada gawas nga kahon.
Sukod sa matag gawas nga kahon: 41*21.5*41.5 cm
Pangunang Merkado
Ang MUTAI Electric nagpunting sa merkado sa Middle East, Africa, South East Asia, South America, Russia.
Ngano nga pilion kami
Telepono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












