CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC MCB Miniature Circuit Breaker para sa solar PV
Mga Detalye sa Produkto
Ang CMTB1-63 DC MCB miniature circuit breakers adunay gimbuhaton sa pagpanalipod sa mga electrical appliances ug uban pang load equipment gikan sa overload ug short-circuit problems, ug makaprotekta usab sa kaluwasan sa circuit. Kadaghanan sa DC MCB naggamit ug pipila ka direct current systems sama sa new energy, solar PV, ug uban pa. Ang voltage states sa DC MCB kasagaran gikan sa DC 12V-1000V, ug ang rated current mahimong hangtod sa 63A.
| Sumbanan | IEC/EN 60947-2 |
| Gi-rate nga kasamtangan In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Mga Polako | 1P |
| Gi-rate nga boltahe nga Ue (V) | 250V |
| Gi-rate nga frequency | 50/60Hz |
| Rated nga kapasidad sa mubo nga sirkito nga Icn | 6000A |
| Temperatura sa palibot | -20℃~+70℃ |
| Tipo sa kurba | C |
| Ang-ang sa polusyon | 3 |
| Gihabogon | ≤ 2000m |
| Pinakataas nga kapasidad sa mga kable | 25 m㎡ |
| Pag-instalar | 35mm nga DIN Rail |
| Tipo sa umaabot nga linya | Ibabaw |
Bentaha
1. Panalipdi ang aparato gikan sa short circuit current ug overload current.
2. Kompakto nga Gidak-on: Ang mga DC MCB gidisenyo nga compact ug makadaginot sa espasyo, nga naghimo niini nga sulundon alang sa paggamit sa gagmay nga mga electrical panel ug kagamitan.
3. Sayon nga Pag-instalar: Ang mga DC MCB gidisenyo para sa sayon nga pag-instalar ug mahimong ikabit sa mga DIN rail o direkta sa usa ka panel.
Mga Polako
Aplikasyon
Ang DC MCB Miniature circuit breaker kay kaylap nga gigamit sa pipila ka mga sistema sa direct current sama sa bag-ong enerhiya, solar PV, ug uban pa.
Ang uban
Pagputos
12 ka piraso kada sulod nga kahon, 240 ka piraso kada gawas nga kahon.
Sukod sa matag gawas nga kahon: 41*21.5*41.5 cm
Pangutana ug C
Uban sa ISO 9001, ISO14001 nga mga sertipiko sa sistema sa pagdumala, ug ang mga produkto kwalipikado sa internasyonal nga mga sertipiko CCC, CE, CB.
Pangunang Merkado
Ang MUTAI Electric nagpunting sa merkado sa Middle East, Africa, South East Asia, South America, Russia.
Ngano nga pilion kami
Telepono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









