CMTB1-63DC 3P DC Solar MCB Miniature Circuit Breaker
Mga Detalye sa Produkto
Ang CMTB1-63 DC MCB miniature circuit breaker anaa sa lain-laing gidak-on ug rating, ug kini magamit sa lain-laing mga aplikasyon, lakip na ang solar power systems, battery backup systems, marine ug automotive systems, ug industrial machinery.
Ang boltahe sa DC MCB kasagaran gikan sa DC 12V-1000V, ug ang rated current mahimong moabot sa 63A.
| Sumbanan | IEC/EN 60947-2 |
| Gi-rate nga kasamtangan In (A) | 1A-63A |
| Mga Polako | 3 |
| Gi-rate nga boltahe nga Ue (V) | 750V |
| Gi-rate nga frequency | 50/60Hz |
| Rated nga kapasidad sa mubo nga sirkito nga Icn | 6000A |
| Temperatura sa palibot | -20℃~+70℃ |
| Tipo sa kurba | C |
| Ang-ang sa polusyon | 3 |
| Gihabogon | ≤ 2000m |
| Pinakataas nga kapasidad sa mga kable | 25 m㎡ |
| Pag-instalar | 35mm nga DIN Rail |
| Tipo sa umaabot nga linya | Ibabaw |
Bentaha
1. Proteksyon Batok sa Sobra nga Karga ug Short-Circuit
2. Mga Kinaiya sa Pag-trip: Ang mga DC MCB adunay lahi nga kinaiya sa pag-trip kon itandi sa mga AC MCB tungod sa lahi nga kinaiya sa boltahe sa DC.
3. Rating sa Boltahe: Ang mga DC MCB adunay rating sa boltahe nga espesipiko alang sa mga DC circuit, kasagaran gikan sa 12V hangtod 1000V DC.
4. Pagkabalda sa Arko: Ang mga DC MCB gidisenyo aron mabalda ang mga DC arc, nga lahi ang paglihok kaysa mga AC arc.
Mga Polako
Aplikasyon
Ang DC MCB Miniature circuit breakers kay kaylap nga gigamit sa pipila ka mga sistema sa direct current, sama sa bag-ong enerhiya, solar PV, mga planta sa kuryente ug mga pasilidad sa industriya ... ug uban pa.
Ang uban
Pagputos
4 ka piraso kada sulod nga kahon, 80 ka piraso kada gawas nga kahon.
Sukod sa matag gawas nga kahon: 41*21.5*41.5 cm
Pangutana ug C
Uban sa ISO 9001, ISO14001 nga mga sertipiko sa sistema sa pagdumala, ang mga produkto kwalipikado sa internasyonal nga mga sertipiko CCC, CE, CB.
Pangunang Merkado
Ang MUTAI Electric nagpunting sa merkado sa Middle East, Africa, South East Asia, South America, Russia.
Ngano nga pilion kami
Telepono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











