CMTB1-63DC 4P DC Solar MCB Miniature Circuit Breaker
Mga Detalye sa Produkto
Ang CMTB1-63 DC MCB miniature circuit breaker makaprotekta sa mga electrical appliances ug uban pang load equipment gikan sa overload ug short-circuit problems, ug makaprotekta sa kaluwasan sa circuit. Kadaghanan sa DC MCB naggamit og pipila ka direct current systems sama sa new energy, solar PV, ug uban pa. Ang voltage states sa DC MCB kasagaran gikan sa DC 12V-1000V, ug ang rated current mahimong hangtod sa 63A.
| Sumbanan | IEC/EN 60947-2 |
| Gi-rate nga kasamtangan In (A) | 1A - 63A |
| Mga Polako | 4P |
| Gi-rate nga boltahe nga Ue (V) | 1000V |
| Gi-rate nga frequency | 50/60Hz |
| Rated nga kapasidad sa mubo nga sirkito nga Icn | 6000A |
| Temperatura sa palibot | -20℃~+70℃ |
| Tipo sa kurba | C |
| Ang-ang sa polusyon | 3 |
| Gihabogon | ≤ 2000m |
| Pinakataas nga kapasidad sa mga kable | 25 m㎡ |
| Pag-instalar | 35mm nga DIN Rail |
| Tipo sa umaabot nga linya | Ibabaw |
Bentaha
1. Panalipod sa mga sirkito batok sa mubo nga sirkito nga kuryente
2. Panalipod sa mga sirkito batok sa overload current
3. Taas nga kapasidad sa pagbungkag
4.Nindot nga disenyo ug dali i-install
Mga Polako
Aplikasyon
Ang DC MCB Miniature circuit breakers MCB kay kaylap nga gigamit sa pipila ka mga sistema sa direct current sama sa bag-ong enerhiya, solar PV, ug uban pa.
Ang uban
Pagputos
3 ka piraso kada sulod nga kahon, 60 ka piraso kada gawas nga kahon.
Sukod sa matag gawas nga kahon: 41*21.5*41.5 cm
Pangutana ug C
Uban sa ISO 9001, ISO14001 nga mga sertipiko sa sistema sa pagdumala, ang mga produkto kwalipikado sa internasyonal nga mga sertipiko CCC, CE, CB.
Pangunang Merkado
Ang MUTAI Electric nagpunting sa merkado sa Middle East, Africa, South East Asia, South America, Russia.
Ngano nga pilion kami
Telepono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








