CMTB1-63DC 2P DC MCB Miniature Circuit Breaker
Mga Detalye sa Produkto
Ang CMTB1-63 DC MCB miniature circuit breaker makaprotekta sa mga electrical appliances ug uban pang load equipment gikan sa overload ug short-circuit problems, ug makaprotekta sa kaluwasan sa circuit. Kadaghanan sa DC MCB naggamit og pipila ka direct current systems sama sa solar power systems, battery backup systems, new energy, ug uban pa.
Ang DC miniature circuit breakers usa ka kasaligan ug barato nga solusyon para sa pagpanalipod sa mga DC circuit batok sa mga electrical fault, ug ang ilang gamay nga gidak-on, paspas nga pag-tripping, ug taas nga kapasidad sa pagbungkag naghimo kanila nga usa ka popular nga kapilian sa lain-laing mga aplikasyon.
Ang boltahe sa DC MCB kasagaran gikan sa DC 12V-1000V, ug ang rated current mahimong moabot sa 63A.
| Sumbanan | IEC/EN 60947-2 |
| Gi-rate nga kasamtangan In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Mga Polako | 2P |
| Gi-rate nga boltahe nga Ue (V) | 500V |
| Gi-rate nga frequency | 50/60Hz |
| Rated nga kapasidad sa mubo nga sirkito nga Icn | 6000A |
| Temperatura sa palibot | -20℃~+70℃ |
| Tipo sa kurba | C |
| Ang-ang sa polusyon | 3 |
| Gihabogon | ≤ 2000m |
| Pinakataas nga kapasidad sa mga kable | 25 m㎡ |
| Pag-instalar | 35mm nga DIN Rail |
| Tipo sa umaabot nga linya | Ibabaw |
Bentaha
1. Paspas nga Pag-trip: Ang mga DC MCB gidisenyo aron dali nga mo-trip kung adunay problema sa kuryente, nga makatabang aron malikayan ang kadaot sa kagamitan ug mga kable.
2. Taas nga Kapasidad sa Pagbungkag: Ang mga DC MCB anaa sa lain-laing mga kapasidad sa pagbungkag, nga nagpasabot nga kini makasagubang sa taas nga lebel sa kuryente nga dili ma-trip.
3. Kasaligan nga Pagganap: Ang mga DC MCB gidisenyo aron makahatag og kasaligan ug makanunayon nga pasundayag sa taas nga kinabuhi sa serbisyo, nga makatabang sa pagpakunhod sa mga gasto sa pagmentinar ug pag-ilis.
4. Sayon nga Pag-instalar: Ang mga DC MCB gidisenyo para sa sayon nga pag-instalar ug mahimong ikabit sa mga DIN rail o direkta sa usa ka panel.
Mga Polako
Aplikasyon
Ang DC MCB Miniature circuit breakers MCB kay kaylap nga gigamit sa pipila ka mga sistema sa direct current sama sa bag-ong enerhiya, solar PV, ug uban pa.
Ang uban
Pagputos
6 ka piraso kada sulod nga kahon, 120 ka piraso kada gawas nga kahon.
Sukod sa matag gawas nga kahon: 41*21.5*41.5 cm
Pangutana ug C
Uban sa ISO 9001, ISO14001 nga mga sertipiko sa sistema sa pagdumala, ang mga produkto kwalipikado sa internasyonal nga mga sertipiko CCC, CE, CB.
Pangunang Merkado
Ang MUTAI Electric nagpunting sa merkado sa Middle East, Africa, South East Asia, South America, Russia.
Ngano nga pilion kami
1. Nga adunay kapin sa 10 ka tuig nga kasinatian sa paghimo og mga produkto sa MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor... ug uban pa.
2. Nahuman ang kadena sa industriya gikan sa produksiyon sa mga sangkap hangtod sa kompleto nga pag-assemble sa mga produkto, pagsulay ug ubos sa naandan nga pagkontrol.
3. Uban sa ISO 9001, ISO14001 nga mga sertipiko sa sistema sa pagdumala, ang mga produkto kwalipikado sa internasyonal nga mga sertipiko CCC, CE, CB.
4. Propesyonal nga teknikal nga grupo, makahatag og serbisyo sa OEM ug ODM, makahatag og kompetisyon nga presyo.
5. Paspas nga oras sa paghatud ug maayo nga serbisyo pagkahuman sa pagbaligya.
Telepono: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com










